P.S. z serca
powrót do strony głównej

27 marca 2012 uczniowie naszej szkoły z wielką chęcią i zaangażowaniem wzięli udział w pisaniu listów do dzieci nieuleczalnie chorych w ramach akcji „P.S. z serca” . Nasi uczniowie z wielką uwagą wysłuchiwali informacji o dzieciach, do których skierowane miały być listy, dopytywali o szczegóły i starali się pisać listy pełne ciepła i dobrych słów. Z pewnością dużo pomogło zaangażowanie w akcję i chęć pomocy dzieciom Pana Pawła Anioła, który przyjechał do naszej szkoły. W efekcie całodziennej akcji, w której wzięły udział wszystkie klasy III-VI, napisaliśmy 264 kartki. Jesteśmy dumni że nasza szkoła jak na razie pobiła rekord w ilości napisanych listów, a co za tym idzie, mamy nadzieję, uśmiechów, które pojawiły się na twarzach adresatów.

www.dobreserca.pl - Dzień pisania listów w SP3

Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię